
Price: $83.00
Product ID : EEI-2027-GME
Manufacturer: Modway
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description

Simple design that will bring up memories of visiting your favorite coffee shop. Grab a book and coffee or tea and enjoy your morning in style.
- Materials:Metal
- Finish: Gunmetal
- Assembly Required
Features:
| Style | Chair |
| Material | Metal |
| Finish | Gunmetal |
| Chair Type | Side Chair |
| Set Size | 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 16" |
| Color | Gunmetal |
| Furniture Pattern | Mid Century Modern |
| Dimensions | 17"W x 20" D x 34"H |
| Model Number | EEI-2027-GME |
| Seating Height | 17.5" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| EEI-2027-GME | Side Chair | 17"L x 20"W x 34"H Seat Height 17.5" | $83.00 |
Recommended Products
FREE SHipping
Barcelona 902183 White Chair Chrome Legs & Back -
Price: $299.99
Glambrey D329-01 Scrolled Metal & Wood Dining Chairs Set Of 4 -
Price: $209.99
Nickel Bronze Finish 2734 Vanity Collection -
Price: $164.99
Nameth Collection 100515WHT Dining Chair Set of 4 -
Price: $319.99
Products You May Like
Ashley - Tripton D530-01 Linen Dining Chair (Set of 2) -
Price: $179.99
Trace EEI-1495-RED Red Comb-Like Dining Side Chair -
Price: $98.75
Binghamton BY Scott Living 102820 Dining Chair Set of 2 -
Price: $324.00
Fannery by Homelegance Dining Side Chair 5038S Set of 2 -
Price: $159.99
Reverie EEI-1038-GRY Gray Fabric Dining Side Chair -
Price: $137.75
Ashley D553-03A North Shore Dining Arm Chair Set of 2 in Dark Brown -
Price: $239.99



