
Price: $105.75
Product ID : EEI-557-WHI
Manufacturer: Modway
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description

This pure white side chair will bring a feeling of order to your dining room. With its modern design you could use this as an accent chair as well.
- Includes: 1 Chair
- Materials: Molded Plastic
- Finish: White
- Assembly Required
Features:
| Style | Chair |
| Material | Plastic |
| Finish | White |
| Chair Type | Side Chair |
| Set Size | 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 13" |
| Color | White |
| Furniture Pattern | Modern |
| Dimensions | 20.5"W x 21" D x 30.5"H |
| Model Number | EEI-557-WHI |
| Seating Height | 17.5" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| EEI-557-WHI | Side Chair | 20.5"L x 21"W x 30.5"H Seat Height 17.5" | $105.75 |
Products You May Like
Chambler 122133 Dining Chair Set of 2 -
Price: $129.99
Redbridge 106592 Dining Chair Set of 2 -
Price: $159.99
Louise Collection 101562 Dining Chair Set of 2 -
Price: $114.99
Ashley D553-02 North Shore Dining Chair Set of 2 in Dark Brown -
Price: $259.99
Mitchell Collection 100952 Game Chair -
Price: $199.99



