
Price: $378.00
Product ID : 103130
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Chairs are sold in
Features
- Material: Fabric/Wood
- Parson Chair
- Dining Height
Features:
| Style | Parson |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Granite/Smokey Black |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 43.75" |
| Color | Granite/Smokey Black |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 18"W x 25.75" D x 43.75" H |
| Model Number | 103130 |
| Seating Height | 19" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 103130 | Pair of Chairs (2) | 18"W x 25.75"D x 43.75"H Seat Height 19" | $378.00 |
Products You May Like
Jemez by Homelegance Dining Side Chair 5470S Set of 2 -
Price: $139.99
Arcadia by Furniture of America CM3150AC Arm Chair Set of 2 -
Price: $389.99
Jefferson 102262 Dining Chair Set of 2 -
Price: $139.99
Entangled EEI-1458 Red Creative Dining Arm Chair -
Price: $101.00



