
Price: $169.99
Product ID : CM3153PC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Counter height is sold in sets of 2 with FREE shipping direct to you! The Lana rustic counter height bar stool finished dark walnut and has a padded leatherette seat cushion.
- Counter Height Chair
- Counter Height
Features:
| Style | Rustic |
| Material | Wood/Leatherette |
| Finish | Dark Walnut |
| Chair Type | Counter Height |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 40.50" |
| Color | Dark Walnut |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 18.75"W x 21.50" D x 40.50"H |
| Model Number | CM3153PC |
| Seating Height | 24" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3153PC | Set of 2 | 18.75"W x 21.50" D x 40.50"H Seat Height 24" | $169.99 |
Products You May Like
Corfu by Furniture of America CM-BR6917GY Adjustable Bar Stool -
Price: $85.99
Tavio by Acme 96047 Swivel Bar Chair Set of 2 -
Price: $129.99
Corfu by Furniture of America CM-BR6917BK Adjustable Bar Stool -
Price: $85.99
Coaster 104949 Rec Room Bar Stool in Antique Black -
Price: $79.99
Contemporary Collection 104966 Adjustable Bar Stool -
Price: $99.99



