
Price: $102.99
Product ID : 104878
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold individually with FREE shipping direct to you! This contemporary chrome bar stool is upholstered in
- Material: Leatherette/Chrome
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Contemporary |
| Material | Leatherette/Chrome |
| Finish | Black/Chrome |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 40" |
| Color | Black/Chrome |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 15.50"W x 19.50" D x 40"H |
| Model Number | 104878 |
| Seating Height | 30" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 104878 | Set of 1 | 15.50"W x 19.50" D x 40"H Seat Height 30" | $102.99 |
Products You May Like
Coaster Rec Room 102526 Contemporary Bar Stool -
Price: $119.99
Sybill by Acme 17718 Counter Height Swivel Bar Stool Set of 2 -
Price: $99.99
Coaster Rec Room 104919 Contemporary Bar Stool -
Price: $104.99
Coaster Metal 106013 Red Bar Stool Set of 2 -
Price: $189.99
Sybill by Acme 17725 Counter Height Swivel Bar Stool Set of 2 -
Price: $129.99



