
Price: $109.99
Product ID : CM3324PBN
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bench is sold individually with FREE shipping direct to you! The Sania II rustic natural tone counter height bench is upholstered in a linen like fabric and accented with a nail head trim.
- Material: Fabric/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Rustic |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Natural Tone |
| Chair Type | Bench |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 25" |
| Color | Natural Tone |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 44"W x 16" D x 25"H |
| Model Number | CM3324PBN |
| Seating Height | 25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3324PBN | Set of 1 | 44"W x 16" D x 25"H Seat Height 25" | $109.99 |
Products You May Like
Hurdsfield By Furniture of America CM3133BN Dining Bench -
Price: $119.99
Kortrijk I by Furniture of America CM3341LV-DG Bench -
Price: $199.99
Jamestown by Scott Living 107513 Bench -
Price: $395.00
Payson I by Furniture of America CM3342LV-BR Bench -
Price: $199.99
Melston I by Furniture of America CM3531BN Bench -
Price: $84.99
Kortrijk III by Furniture of America CM3341BN-BR Bench -
Price: $139.99



