
Price: $179.99
Product ID : CM3686PBN
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bench is sold individually with FREE shipping direct to you! The Jazlyn II industrial metal frame with a weathered oak finish with icory linen like upholstery counter height bench.
- Material: Metal/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Wood/Metal |
| Finish | Weathered Oak |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 25" |
| Color | Weathered Oak |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 42"W x 17.25" D x 25"H |
| Model Number | CM3686PBN |
| Seating Height | 25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3686PBN | Set of 1 | 42"W x 17.25" D x 25"H Seat Height 25" | $179.99 |
Products You May Like
Keller 100563 Dining Bench -
Price: $119.99
Idris by Acme 70523 Bench -
Price: $119.99
Wallace by Acme 71438 Bench -
Price: $67.99



