
Price: $179.99
Product ID : CM3199BC-PC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold in sets of 2 with FREE shipping direct to you! The Sabrina cottage black & cherry with fabric upholstered counter height bar stool.
- Material: Metal/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Cottage |
| Material | Wood/Fabric |
| Finish | Cherry Black |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 41.50" |
| Color | Cherry & Black |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 20"W x 23.50" D x41.50"H |
| Model Number | CM3199BC-PC |
| Seating Height | 26" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3199BC-PC | Set of 2 | 20"W x 23.50" D x41.50"H Seat Height 26" | $179.99 |
Products You May Like
Rec Room 120390 Black Contemporary Adjustable Bar Stool Set of 2 -
Price: $79.99
Poundex F1530 Transtional Bar Height Chair Set of 2 -
Price: $119.99
Sania III by Furniture of America CM3324BK-PCW Bar Stool Set of 2 -
Price: $239.99
Corfu by Furniture of America CM-BR6917WH Adjustable Bar Stool -
Price: $85.99
Coaster Metal 106012 Black Bar Stool Set of 2 -
Price: $189.99



