
Price: $239.99
Product ID : CM3324BK-PCW
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold insets of 2 with FREE shipping direct to you! The Sania III rustic counter height bar stool is upholstered in a ivory linen like fabric and accented with a nail head trim. The deep button tufting is on the chair back.
- Material: Fabric/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Rustic |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Ivory/Antique Black |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 41.50" |
| Color | Ivory/Antique Black |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 22"W x 24" D x 41.50"H |
| Model Number | CM3324BK-PCW |
| Seating Height | 24" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3324BK-PCW | Set of 2 | 22"W x 24" D x 41.50"H Seat Height 24" | $239.99 |
Products You May Like
Coaster 104945 Rec Room Bar Stool in Antique Green -
Price: $79.99
Coaster Rec Room 180079 Bar Stool Set of 2 in Chestnut Wood -
Price: $79.99
Kurtis by Acme 72622 Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $145.99
Sedona by Furniture of America CM-BR6463BK Adjustable Bar Stool -
Price: $99.99



