
Price: $145.99
Product ID : CM3367PC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold insets of 2 with FREE shipping direct to you! The Foskey industrial fire hydrant inspired antique black and natural tone finish counter height bar stool.
- Material: Metal/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Metal/Wood |
| Finish | Antique Black/Natural Tone |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 24" |
| Color | Antique Black/Natural Tone |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 17.50"W x 17.50" D x 24"H |
| Model Number | CM3367PC |
| Seating Height | 24" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3367PC | Set of 2 | 17.50"W x 17.50" D x 24"H Seat Height 24" | $145.99 |
Products You May Like
Coaster Rec Room 122060 Swivel Bar Stool in Black -
Price: $59.99
Coaster Rec Room 182014 Bar Stool Set of 2 in Brown fabric -
Price: $99.99
Rec Room 100265 Bar Stool Set of 2 -
Price: $239.99
Coaster Rec Room 101083 Bar Stool in Driftwood and Dark Bronze -
Price: $69.99



