
Price: $129.99
Product ID : 120355 Bar Stool
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
This bar stool ships in a set of 2 free to you. Upholstered Brown leatherette adjustable bar stool with chrome base.
- Includes: 2 Bar Stools
- Sold as a Set of 2
- Materials: Chrome/Leatherette
- Finish: Chrome/Brown leatherette
Features:
| Style | Contemporary |
| Material | Chrome/Leatherette |
| Finish | Chrome/Brownleatherette |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 38.50"-43.25" |
| Color | Chrome/Brown Leatherette |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 15.50" W x 18.50" D x 38.50"-43.25"H |
| Model Number | 120355 |
| Seating Height | 26" - 30.50" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 120355 | Bar Stool | 15.50"L x 18.50"W x 38.50" - 43.25"H Seat Height 26"-30.50" | $129.99 |
Products You May Like
Aldric by Acme 96030 Counter Height Swivel Bar Stool Set of 2 -
Price: $114.99
Gordie by Acme 70254 Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $199.99
Ashley D647-124 Bolanburg Barstool Set of 2 in White / Two - Tone -
Price: $159.99
Rec Room 104918 Bar Stool -
Price: $131.99
Entangled EEI-1460-WHI White Creative Bar Stool -
Price: $215.75



