
Price: $86.99
Product ID : 103062
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Relax and eat your meal in retro comfort with these handsome chairs. Angled out legs and
comes with two dining chairsSet - Constructed out of wood
- Curved seat back creates a retro feel
Features:
| Style | Retro |
| Material | Wood |
| Finish | Chestnut |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 31" |
| Color | Chestnut |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 17.5" W x 20.25" D x 31" H |
| Model Number | 103062 |
| Seating Height | 18" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 103062 | Pair of Chairs (2) | 20.25"L x 17.5"W x 31"H Seat Height 18" | $86.99 |
Recommended Products
Sofas
Oliver Custom Sectional by Urban Innovation -
Price: $1,799.99
Le Chateau 8561 Simmons Beautyrest Sectional Sofa -
Price: $1,299.99
Luna Custom Sofa by Urban Innovation -
Price: $899.99
Solana Custom Sectional by Urban Innovation -
Price: $1,399.99
Dillon 6548 Beautyrest Pocketed Coil Seating Sofa & Loveseat -
Price: $999.99
Products You May Like
Harper Collection 101828 Counter Height Dining Table Set -
$1,609.99
Sale Price: $1,149.99
Sale Price: $1,149.99
Greencastle Collection 150096 Counter Height Dining Table Set -
$377.99
Sale Price: $269.99
Sale Price: $269.99
Krista Collection 2405 Bar Height Dining Table Set -
$293.99
Sale Price: $209.99
Sale Price: $209.99
Mrtyle Collection 103571 Casual Dining Table Set -
Price: $759.99
Buttermilk Collection 102271 Counter Height Dining Table Set -
$1,231.99
Sale Price: $879.99
Sale Price: $879.99
Ashley - Bennox (D384-223) Brown 5pc. Counter Dining Table Set -
Price: $324.99



