
Price: $149.99
Product ID : 120767BLK
Manufacturer: Coaster
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Chairs are sold in set of 4. The Vance collection has a modern design with black leatherette and chrome legs.
Features
- Material:Chrome/Leatherette
- Chair
- Dining Height
Features:
| Style | Modern |
| Material | Chrome/Leatherette |
| Finish | Chrome/Black |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 4 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 38.50" |
| Color | Chrome/Black |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 17"W x 19.75" D x 38.50"H |
| Model Number | 120767BLK |
| Seating Height | 18.50" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 120767BLK | Pair of Chairs (2) | 17"W x 19.75"D x 38.50"H Seat Height 18.50" | $149.99 |
Products You May Like
Ilana 122212 Dining Chair Set of 2 -
Price: $249.99
Maxwell 107032 Dining Chair Set of 2 -
Price: $129.99
Ashley D600-101 Rozzelli Dining Chair Set of 2 in Dark Brown -
Price: $179.99
Ashley D250-01 Kimonte Dining Chair Set of 2 in Ivory -
Price: $64.99
Medieve I by Furniture of America CM3557CH-SC Chair Set of 2 -
Price: $349.99
Lee by Homelegance Dining Side Chair 2544S Set of 2 -
Price: $109.99



