
Price: $239.99
Product ID : 105615
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Chairs are sold in set of 4 with FREE shipping direct to you! This set consists of four chairs that are identical, and flaunt a fashionably chic design that will be instantly compatible with most decor styles. White all metal dining chairs.
- Material: Metal
- Chair
- Dining Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Metal |
| Finish | Metal White |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 4 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 33" |
| Color | Metal White |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 14.25"W x 18" D x 33"H |
| Model Number | 105615 |
| Seating Height | 17.25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 105615 | Set of Chairs (4) | 14.25"W x 18"D x 33"H Seat Height 17.25" | $239.99 |
Products You May Like
Clawson EEI-214 Walnut and Black Dining Side Chair -
Price: $157.75
Marstone by Furniture of America CM3368SC Dining Chairs Set of 2 -
Price: $125.99
Astro EEI-1706-WHI White Crisscross Dining Side Chair -
Price: $80.75
Keegan by Homelegance 2546S Dining Side Chair Set of 2 -
Price: $169.99
Weber 107286 Dining Chair Set of 2 -
Price: $129.99



