
Price: $378.00
Product ID : 103129
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Chairs are sold in
Features
- Material: Fabric/Wood
- Parson Chair
- Dining Height
Features:
| Style | Parson |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Barely/Warm Grey |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 43.75" |
| Color | Barely/Warm Grey |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 18"W x 25.75" D x 43.75" H |
| Model Number | 103129 |
| Seating Height | 19" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 103129 | Pair of Chairs (2) | 18"W x 25.75"D x 43.75"H Seat Height 19" | $378.00 |
Products You May Like
Lippa EEI-115-ORA White Swivel Side Chair with Orange Fabric Seat -
Price: $169.75
Nunez by Furniture of America CM3921SC Chair Set of 2 -
Price: $219.99
Lippa EEI-115-RED White Swivel Side Chair with Red Fabric Seat -
Price: $172.25
Arwen by Furniture of America CM3411WH-SC Chair Set of 2 -
Price: $169.99
Montoya By Scott Living 102965 Dining Chair Set of 2 -
Price: $310.00
Ashley D719-01 Flynnter Dining Chair Set of 2 in Medium Brown -
Price: $129.99



