
Price: $334.00
Product ID : 107982
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Chairs are sold in
Features
- Material: Fabric/Wood
- Chair
- Dining Height
Features:
| Style | Traditional |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Cream Fabric/Antique Java |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 41.25" |
| Color | Cream/Antique Java |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 22"W x 28.25" D x 41.25" H |
| Model Number | 107982 |
| Seating Height | 19.25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 107982 | Pair of Chairs (2) | 22"W x 28.25"D x 41.25"H Seat Height 19.25" | $334.00 |
Products You May Like
Casper EEI-121WHI White Stackable Dining Arm Chair -
Price: $111.00
BC1491 Lucianna By Southern Enterprises Chairs 4pc Set - Dark Brown -
Price: $211.99
Casper EEI-122-CLR Clear Stackable Dining Side Chair -
Price: $102.75



