
Price: $289.99
Product ID : 104537
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Chairs are sold individually with free direct shipping to you. The Florence by Donny Osmond is a transitional style with mayberry gray fabric.
Features:
FinishMayb
Features
- Material: Fabric/Wood
- Chair
- Dining Height
Features:
FinishMayb
| Style | Transitional |
| Material | Fabric/Wood |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 40" |
| Color | Mayberry Gray |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 24"W x 28" D x 40"H |
| Model Number | 104537 |
| Seating Height | 19.5" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 104537 | Set of 1 | 24"W x 28" D x 40"H Seat Height 19.5" |
$289.99 |
Products You May Like
Compson by Homelegance Choclate Brown Finish 5431-24 Bench -
Price: $229.99
Hollyhock by Homelegance 5123A Dining Arm Chair Set of 2 -
Price: $229.99
Sona by Homelegance Counter Height Chair 5532-24 Set of 2 -
Price: $99.99
Gabriel Collection 100774 Dining Chair Set of 2 -
Price: $84.99
Ashley - Tripton D530-02 Graphite Linen Dining Chair (Set of 2) -
Price: $179.99
Ashley D467-01 Raventown Dining Chair Set of 2 in Grayish Brown -
Price: $199.99



