
Price: $129.99
Product ID : 107042
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Chairs are sold in set of 2 with FREE shipping direct to you! Rustic brown finish with simple two cross bar back dining chair.
Features
- Material:Wood
- Chair
- Dining Height
Features:
| Style | Rustic Vintage |
| Material | Wood |
| Finish | Rustic Golden Brown |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 42.25" |
| Color | Rustic Golden Brown |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 18.50"W x 20.25" D x 42.25"H |
| Model Number | 107042 |
| Seating Height | 18.75" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 107042 | Pair of Chairs (2) | 18.50"W x 20.25"D x 42.25"H Seat Height 18.75" | $129.99 |
Products You May Like
Binghamton BY Scott Living 102820 Dining Chair Set of 2 -
Price: $324.00
Lippa EEI-1594-GRY White Swivel Side Chair with Grey Vinyl Seat -
Price: $158.25
Castana 101492 Dining Chair Set of 2 -
Price: $124.99
Telegraph 4077BLK Dining Chair Set of 2 -
Price: $119.99
Boyer 190133 Dining Chair Set of 2 -
Price: $119.99
Hollyhock by Homelegance 5123S Dining Side Chair Set of 2 -
Price: $229.99



