
Price: $372.00
Product ID : 107723
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Chairs are sold in
Features
- Material: Fabric/Wood
- Chair
- Dining Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Grey Fabric/Bourbon Wire Brushed Wood |
| Chair Type | Dining Chairs |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 41.25" |
| Color | Grey/Bourbon |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 23.50"W x 24.50" D x 41.25" H |
| Model Number | 107723 |
| Seating Height | 18.50" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 107723 | Pair of Chairs (2) | 21.25"W x 24.50"D x 41.25"H Seat Height 18.50" | $372.00 |
Products You May Like
Tuscany I by Furniture of America CM3845CH-SC Chair Set of 2 -
Price: $399.99
Evelyn by Furniture of America CM3418SC Chair Set of 2 -
Price: $199.99
BC1491 Lucianna By Southern Enterprises Chairs 4pc Set - Dark Brown -
Price: $211.99
Stevensville by Furniture of America CM3875AC Chair Set of 2 -
Price: $189.99
Curve EEI-2221-TEA Teal Fabric Curved Back Dining Side Chair -
Price: $129.75
Hollyhock by Homelegance 5123S Dining Side Chair Set of 2 -
Price: $229.99



