
Price: $109.99
Product ID : CM3324PBN
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bench is sold individually with FREE shipping direct to you! The Sania II rustic natural tone counter height bench is upholstered in a linen like fabric and accented with a nail head trim.
- Material: Fabric/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Rustic |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Natural Tone |
| Chair Type | Bench |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 25" |
| Color | Natural Tone |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 44"W x 16" D x 25"H |
| Model Number | CM3324PBN |
| Seating Height | 25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3324PBN | Set of 1 | 44"W x 16" D x 25"H Seat Height 25" | $109.99 |
Products You May Like
Calabasas 121153 Dining Bench -
Price: $154.99
Suthers By Scott Living 107773 Dining Bench -
Price: $325.00
Einar by Furniture of America CM-BN6058BG-S Accent Bench -
Price: $189.99
Dover by Furniture of America CM3326BC-BN Bench -
Price: $98.99
BC8094 Mowry By Southern Enterprises Upholstered Entry Bench -
Price: $149.99
BC5812 Holly & Martin By Southern Enterprises Abachi Bench -
Price: $168.99



