
Price: $334.00
Product ID : 107725
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Benches are sold individually. This set consists of a
Features
- Material: Wood
- Bench
- Dining Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Wood |
| Finish | Bourbon Wire Brushed Wood |
| Chair Type | Bench |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 35" |
| Color | Bourbon |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 68"W x 21.50" D x 35" H |
| Model Number | 107725 |
| Seating Height | 18.50" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 107725 | Bench | 68"W x 21.50"D x 35"H Seat Height 18.50" | $334.00 |
Products You May Like
Bay Side by Furniture of America CM3311BN Bench -
Price: $109.99
Douglas 107223 Dining Bench -
Price: $159.99
Leixlip by Furniture of America CM-BN6357EX Accent Bench -
Price: $209.99
Kortrijk I by Furniture of America CM3341LV-BR Bench -
Price: $199.99
Carrickmacross by Furniture of America CM-BN6358NT Accent Bench -
Price: $195.99



