
Price: $79.99
Product ID : 121098
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Upholstered Orange leatherette adjustable bar stool with chrome base.
- Includes: 1 Bar Stool
- Sold individually
- Materials: Chrome/Leatherette
- Finish: Chrome/Orange leatherette
Features:
| Style | Contemporary |
| Material | Chrome/Leatherette |
| Finish | Chrome/Orange leatherette |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 37.50"-43.50" |
| Color | Chrome/Orange leatherette |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 19" W x 20.75" D x 37.50"-43.50"H |
| Model Number | 121098 |
| Seating Height | 25" - 31" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 121098 | Bar Stool | 19"L x 20.75"W x 37.50" - 43.50"H Seat Height 25"-31" | $79.99 |
Products You May Like
Contemporary White 101146 Adjustable Bar Stool -
Price: $99.99
Chelsea by Acme 04732 Counter Height Swivel Stool Set of 2 -
Price: $95.99
Poundex F1339 Espresso Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $95.99
Milton 102855 Bar Stool Set of 2 -
Price: $115.99
Poundex F1568 Brown Contemporary Bar Height Chair Set of 2 -
Price: $119.99



