
Price: $99.99
Product ID : 104965
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Upholstered Black leatherette adjustable stool with chrome base.
- Includes: 1 Bar Stool
- Sold individually
- Materials: Chrome/Leatherette
- Finish: Chrome/Walnut/Black leatherette
Features:
| Style | Contemporary |
| Material | Chrome/Leatherette |
| Finish | Chrome/Walnut/Black |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 37.50"-42.50" |
| Color | Chrome/Walnut/Black |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 23.25" W x 21" D x 37.50"-42.50"H |
| Model Number | 104965 |
| Seating Height | 25" - 30" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 104965 | Bar Stool | 23.25" W x 21" D x 37.50"-42.50"H Seat Height 25"-30" | $99.99 |
Products You May Like
Coaster 104949 Rec Room Bar Stool in Antique Black -
Price: $79.99
Coaster Rec Room 120020 Swivel Bar Stool in Bronze -
Price: $99.99
Wilton by Acme 71442 Counter Height Swivel Chair Set of 2 -
Price: $145.99
Rec Room 104894 Bar Stool Set of 2 -
Price: $175.99



