
Price: $129.99
Product ID : 102557
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Adjustable contemporary White Bar Stool.
- Includes: 1 Bar Stool
- Sold individually
- Materials: Chrome/Leatherette
- Finish: Chrome/White
Features:
| Style | Bar Stool |
| Material | Chrome/Leatherette |
| Finish | Chrome/White |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 38" |
| Color | Chocolate |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 24.75" W x 24.50" D x 38"-43"H |
| Model Number | 102257 |
| Seating Height | 25"-30" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 102557 | Bar Stool | 24.75"L x 24.50"W x 38"-43"H Seat Height 25"-30" | $129.99 |
Products You May Like
GLoria EEI-579-WHI White Modern Wave Barstool -
Price: $64.25
Caitlan by Acme 72032 Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $155.99
Ronni by Acme 70947 Counter Height Swivel Bar Stool Set of 2 -
Price: $155.99
Jakia ll by Acme 72378 Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $219.99



