
Price: $78.25
Product ID : EEI-557-ORA
Manufacturer: Modway
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description

A zesty orange finish can breath new life into your home. Complete with a fun slat design back and angled back legs.
- Includes: 1 Chair
- Materials: Molded Plastic
- Finish: Orange
- Assembly Required
Features:
| Style | Chair |
| Material | Plastic |
| Finish | Orange |
| Chair Type | Side Chair |
| Set Size | 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 13" |
| Color | Orange |
| Furniture Pattern | Modern |
| Dimensions | 20.5"W x 21" D x 30.5"H |
| Model Number | EEI-557-ORA |
| Seating Height | 17.5" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| EEI-557-ORA | Side Chair | 20.5"L x 21"W x 30.5"H Seat Height 17.5" | $78.25 |
Products You May Like
Lilah by Furniture of America CM3506SC Chair Set of 2 -
Price: $154.99
Genoa 104912 Dining Chair Set of 2 -
Price: $149.99
Orla by Furniture of America CM3726SC Dining Chairs Set of 2 -
Price: $264.99
Archstone by Homelegance Counter Height Chair 3270-24S1BK Set of 2 -
Price: $139.99
Coaster Rec Room 100202 Mitchell Game Chair in Black Leatherette -
Price: $179.99
Casper EEI-121WHI White Stackable Dining Arm Chair -
Price: $111.00



