
Price: $78.25
Product ID : EEI-557-GRN
Manufacturer: Modway
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description

- Includes: 1 Chair
- Materials: Molded Plastic
- Finish: Green
- Assembly Required
Features:
| Style | Chair |
| Material | Plastic |
| Finish | Green |
| Chair Type | Side Chair |
| Set Size | 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 13" |
| Color | Green |
| Furniture Pattern | Modern |
| Dimensions | 20.5"W x 21" D x 30.5"H |
| Model Number | EEI-557-GRN |
| Seating Height | 17.5" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| EEI-557-GRN | Side Chair | 20.5"L x 21"W x 30.5"H Seat Height 17.5" | $78.25 |
Products You May Like
Abelone by Furniture of America CM3354SC Chair Set of 2 -
Price: $139.99
Baron EEI-2233-LGR Gray Fabric Wing Back Dining Side Chair -
Price: $132.00
Coleman 107042 Dining Chair Set of 2 -
Price: $129.99
Schoten by Furniture of America CM3450GY-SC Chair Set of 2 -
Price: $189.99
Lordsburg by Homelegance 5473S Dining Arm Chair Set of 2 -
Price: $169.99
Casper EEI-121SMK Smoke Stackable Dining Arm Chair -
Price: $109.00



