
Price: $109.99
Product ID : CM3324BK-PBN
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bench is sold individually with FREE shipping direct to you! The Sania II rustic counter height bench is upholstered in a ivory linen like fabric and accented with a nail head trim.
- Material: Fabric/Wood
- Bar Bench
- Bar Height
Features:
| Style | Rustic |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Ivory/Antique Black |
| Chair Type | Bench |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 25" |
| Color | Ivory/Antique Black |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 44"W x 16" D x 25"H |
| Model Number | CM3324BK-PBN |
| Seating Height | 25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3324BK-PBN | Set of 1 | 44"W x 16" D x 25"H Seat Height 25" | $109.99 |
Products You May Like
Finn by Furniture of America CM-BN6069GY Accent Bench -
Price: $199.99
Griselda by Furniture of America CM3136BN Bench -
Price: $155.99
Murphy 107303 Dining Bench -
Price: $129.99
Sutherson By Scott Living 107783 Dining Bench -
Price: $359.00
Hillsborough BY Scott Living 107503 Bench -
Price: $274.00
Effie by Acme 71542 Bench -
Price: $109.99



