
Price: $149.99
Product ID : 102069GRY
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Free direct to you shipping. Stanton collection is finished in black and upholstered in grey micro fiber fabric. The set includes 2 identical counter height chairs.
Features
- Material: Fabric/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Transitional |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Grey/Black |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 41.75" |
| Color | Grey/Black |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 18.75"W x 22" D x 41.75" H |
| Model Number | 102069GRY |
| Seating Height | 25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 102069GRY | Bar Stool Set of 2 | 18.75"W x 22"D x 41.75"H Seat Height 25" | $179.99 |
Products You May Like
BC1175 Hanover by Southern Enterprises Swivel Counter Stool -
Price: $106.99
Gaucho by Acme 96652 Bar Height Stool Set of 2 -
Price: $64.99
Jalisa by Acme 72352 Counter Height Bar Stool Set of 2 -
Price: $97.99
Lela by Furniture of America CM3529GY-PC Bar Stool Set of 2 -
Price: $169.99



