
Price: $79.99
Product ID : 4338
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool are sold individuall with FREE shipping direct to you! This rec room modern bar stool is constructed with wood and finished in a honey.
Features
- Material:Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Rec Room |
| Material | Wood |
| Finish | Honey |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 46.75" |
| Color | Honey |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 18.00"W x 17.00" D x 46.75"H |
| Model Number | 4338 |
| Seating Height | 29" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 4338 | Set of 1 | 23.75"W x 18.50"D x 39.75"H Seat Height 29" | $79.99 |
Products You May Like
Brancaster by Acme 96556 Swivel Adjustable Stool -
Price: $399.99
Rec Room 100426 Grey Contemporary Adjustable Bar Stool Set of 2 -
Price: $149.99
Tabib by Acme 96086 Swivel Bar Chair Set of 1 -
Price: $87.99
Ronni by Acme 70947 Counter Height Swivel Bar Stool Set of 2 -
Price: $155.99
Casper EEI-170 Clear Sturdy Bar Stool -
Price: $104.75



