
Price: $139.99
Product ID : CM3415PC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Counter height is sold in sets of 2 with FREE shipping direct to you! The Lainey industrial counter height bar stool finished in weathered oak and black finish.
- Counter Height Chair
- Counter Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Wood |
| Finish | Weathered Oak/ Black |
| Chair Type | Counter Height |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 24.25" |
| Color | Weathered Oak/Black |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 15.75"W x 15.75" D x 24.25"H |
| Model Number | CM3415PC |
| Seating Height | 24.25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3415PC | Set of 2 | 15.75"W x 15.75" D x 24.25"H Seat Height 24.25" | $139.99 |
Products You May Like
Boyer Collection 102099 Bar Stool Set of 2 -
Price: $129.99
Valor by Acme 96357 Swivel Bar Chair Set of 2 -
Price: $189.99
Poundex F1321 Dark Brown Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $109.99
Coaster Metal 104886 Bronze Bar Stool Set of 2 -
Price: $189.99
Rec Room 100205 Bar Stool -
Price: $89.99



