
Price: $189.99
Product ID : CM3686BC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold in sets of 2 with FREE shipping direct to you! The Jazlyn II industrial metal frame with a weathered oak finish with icory linen like upholstery bar stool.
- Material: Metal/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Wood/Metal |
| Finish | Weathered Oak |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 30.50" |
| Color | Weathered Oak |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 18.50"W x 21.50" D x 44.50"H |
| Model Number | CM3686BC |
| Seating Height | 30.50" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3686BC | Set of 2 | 18.50"W x 21.50" D x 44.50"H Seat Height 30.50" | $189.99 |
Products You May Like
Lewis by Acme 96293 Counter Height Bar Stool Set of 2 -
Price: $85.99
Bellamy by Magnussen D2491-80 Dining Chair Set of 2 -
Price: $299.99
Rec Room 100159 Swivel Bar Stool in Bronze -
Price: $139.99
Saddleback EEI-635-WHI White Modern Wave Barstool -
Price: $73.50
Coaster Rec Room 122050 Swivel Bar Stool in Beige Fabric -
Price: $59.99



