
Price: $169.99
Product ID : CM3216PC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold in sets of 2 with FREE shipping direct to you! The Harrisburg II cottage vintage white and dark oak two tone finsih counter height bar stool.
- Material: Metal/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Cottage |
| Material | Wood |
| Finish | Vitage White/Dark Oak |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 41.75" |
| Color | Vitage White/Dark Oak |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 18.75"W x 22.25" D x 41.75"H |
| Model Number | CM3216PC |
| Seating Height | 23.25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3216PC | Set of 2 | 18.75"W x 22.25" D x 41.75"H Seat Height 23.25" | $169.99 |
Products You May Like
Wendel by Furniture of America CM-BR6242-24 Bar Stool -
Price: $109.99
Pyramid EEI-1701-WHI White Modern Bar Stool -
Price: $152.75
Gaylord by Acme 96010 Swivel Adjustable Stool Set of 2 -
Price: $129.99
Jalisa by Acme 72352 Counter Height Bar Stool Set of 2 -
Price: $97.99
Eldridge 130064 Bar Stool Set of 2 -
Price: $139.99



