
Price: $159.99
Product ID : CM3213PC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold insets of 2 with FREE shipping direct to you! The Eris II transitional gray counter height bar stool is upholstered in a padded fabric seat and back cushion.
- Material: Fabric/Wood
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Transitional |
| Material | Fabric/Wood |
| Finish | Gray |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 42.50" |
| Color | Gray |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 19.25"W x 22" D x 42.50"H |
| Model Number | CM3213PC |
| Seating Height | 26" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3213PC | Set of 2 | 19.25"W x 22" D x 42.50"H Seat Height 26" | $159.99 |
Products You May Like
Clip EEI-1463-WHI White Modern Fold Over Design Barstool -
Price: $148.25
GLoria EEI-579-BLK Black Modern Wave Barstool -
Price: $63.25
Contemporary Grey 121096 Bar Stool -
Price: $79.99
Coaster Rec Room 122060 Swivel Bar Stool in Black -
Price: $59.99
Lugano by Acme 07676 Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $145.99



