
Price: $294.00
Product ID : 182005
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar stools are sold in
Features
- Material: Chrome/Leatherette
- Bar Stool
- Bar Height Dining
Features:
| Style | Modern |
| Material | Chrome/Leatherette |
| Finish | Chrome/White |
| Chair Type | Bar Stools |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 36" |
| Color | Chrome/White |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 22.75"W x 20.50" D x 36" H |
| Model Number | 182005 |
| Seating Height | 30.75" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 182005 | Bar Stool | 22.75"W x 20.50"D x 36"H Seat Height 30.75" | $294.00 |
Products You May Like
Poundex F1241 Bar Stool Set of 2 Rubber Wood White Faux Leather -
Price: $69.99
Contemporary Rec Room 190129 Bar Stool Set of 2 -
Price: $124.99
Brancaster by Acme 96555 Swivel Adjustable Stool -
Price: $499.99
Metro by Acme 02737N Counter Height Stools Set of 2 -
Price: $49.99



