
Price: $134.99
Product ID : CM3827PC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold insets of 2 with FREE shipping direct to you! The Crosby II industrial bronze counter height bar stool with a wooden seat.
- Material: Metal
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Metal |
| Finish | Bronze |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 43" |
| Color | Bronze |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 20"W x 19.25" D x 43"H |
| Model Number | CM3827PC |
| Seating Height | 23.25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3827PC | Set of 2 | 20"W x 19.25" D x 43"H Seat Height 23.25" | $134.99 |
Products You May Like
Ashley D442-124 Larchmont Barstool Set of 2 Brown / Black -
Price: $159.99
Ashley D631-124 Moriville Barstool Set of 2 Beige Fabric -
Price: $169.99
Poundex F1297 Antique Walnut High Chair Set of 2 -
Price: $99.99
Coaster Rec Room 180178 Bar Stool Set of 2 in Grey Wood -
Price: $99.99



