
Price: $165.99
Product ID : CM3529PC
Manufacturer: Furniture of America
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool is sold insets of 2 with FREE shipping direct to you! The Cooper II industrial dark bronze counter height bar stool.
- Material: Metal
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Industrial |
| Material | Metal |
| Finish | Dark Bronze |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 36" |
| Color | Dark Bronze |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 20"W x 20" D x 36"H |
| Model Number | CM3529PC |
| Seating Height | 25.50" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| CM3529PC | Set of 2 | 20"W x 20" D x 36"H Seat Height 25.50" | $165.99 |
Products You May Like
Milton 102856 Bar Stool Set of 2 -
Price: $115.99
Rec Room 104877 Bar Stool -
Price: $114.99
Rec Room 120397 Grey Contemporary Adjustable Bar Stool -
Price: $74.99
Cirrus by Homelegance Swivel Counter Height Chair 5600-24 Set of 2 -
Price: $169.99
Poundex F1333 Dark Walnut Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $109.99



