
Price: $79.99
Product ID : 121095
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Upholstered Black leatherette adjustable bar stool with chrome base.
- Includes: 1 Bar Stool
- Sold individually
- Materials: Chrome/Leatherette
- Finish: Chrome/Black leatherette
Features:
| Style | Contemporary |
| Material | Chrome/Leatherette |
| Finish | Chrome/Black leatherette |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | 1 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 37.50"-43.50" |
| Color | Chrome/Black leatherette |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 19" W x 20.75" D x 37.50"-43.50"H |
| Model Number | 121095 |
| Seating Height | 25" - 31" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 121095 | Bar Stool | 19"L x 20.75"W x 37.50" - 43.50"H Seat Height 25"-31" | $79.99 |
Products You May Like
Gaucho by Acme 96651 Counter Height Stool Set of 2 -
Price: $64.99
Camila by Acme 96747 Swivel Adjustable Stool -
Price: $81.99
Caitlan by Acme 72032 Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $155.99



