
Price: $119.99
Product ID : 102685
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool are sold in a set of 2 with FREE shipping direct to you! This rec room bar stool is made with chrome metal and black fabric
Features
- Material: Chrome Metal / Fabric
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Rec Room |
| Material | Fabric/Chrome |
| Finish | Black /Chrome |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 29.5" |
| Color | Black /Chrome |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 20"W x 20" D x 29.5"H |
| Model Number | 102685 |
| Seating Height | 24" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 102685 | Set of 2 | 20"W x 20" D x 29.5"H Seat Height 24" | $119.99 |
Products You May Like
Boa by Furniture of America CM-BR6234 Adjustable Bar Stool -
Price: $109.99
Coaster Collection 102999 Kitchen Stools Set of 2 -
Price: $89.99
Ashley D372-124 Centiar Barstool Set of 2 Brown/Black -
Price: $114.99
Jacey by Acme 72667 Counter Height Bar Stool Set of 2 -
Price: $199.99
BC1744 Kinyon by Southern Enterprises Small Space Stool -
Price: $98.99



