
Price: $149.99
Product ID : 102683
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool are sold in a set of 2 with FREE shipping direct to you! This rec room bar stool is made with chrome metal and white fabric
Features
- Material: Chrome Metal / Fabric
- Bar Stool
- Counter Height
Features:
| Style | Rec Room |
| Material | Fabric/Chrome |
| Finish | White/Chrome |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 29.5" |
| Color | White/Chrome |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 20"W x 20" D x 29.5"H |
| Model Number | 102683 |
| Seating Height | 24" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 102683 | Set of 2 | 20"W x 20" D x 29.5"H Seat Height 24" | $149.99 |
Products You May Like
Patrick by Acme 72657 Counter Height Bar Stool Set of 2 -
Price: $159.99
Poundex F1588 Black Contemporary Bar Height Chair Set of 2 -
Price: $119.99
Poundex F1575 Black Contemporary Bar Height Chair Set of 2 -
Price: $149.99
Poundex F1554 White Contemporary Bar Height Chair Set of 2 -
Price: $105.99
Tavio by Acme 96062 Counter Height Chair Set of 2 -
Price: $109.99



