
Price: $119.99
Product ID : 102525
Manufacturer: Coaster
Weight: Free Shipping
Purchase
Expected delivery 5-14 business days
Description
Bar Stool are sold in a set of 2 with FREE shipping direct to you! This rec room bar stool is made with chrome metal and white fabric
Features
- Material: Chrome Metal / Fabric
- Bar Stool
- Bar Height
Features:
| Style | Rec Room |
| Material | Fabric/Chrome |
| Finish | Grey/Chrome |
| Chair Type | Bar Stool |
| Set Size | Set of 2 |
| Assembly | Assembly Required |
| Chair Back Height | 35.5" |
| Color | Grey/Chrome |
| Furniture Pattern | Solid |
| Dimensions | 20"W x 21" D x 35.5"H |
| Model Number | 102525 |
| Seating Height | 30.25" H |
| Part # | Name | Description | Price |
| 102525 | Set of 2 | 20"W x 21" D x 35.5"H Seat Height 30.25" | $119.99 |
Products You May Like
Tabib by Acme 96086 Swivel Bar Chair Set of 1 -
Price: $87.99
Ashley Chaleny Warm Brown D392-124 Barstool Set of 2 -
Price: $129.99
Appert by Homelegance Swivel Pub Height Chair 5566-29BR Set of 2 -
Price: $149.99



